Terugblik Bijbelstudieconferentie 23+ HHJO/LCJ

vlastuin

Vrijdagavond werd de spits afgebeten door ds. A.C. Uitslag. In zijn referaat ‘Ooggetuige van Gods Getuige' (1 Joh. 1:1-4) gaf hij achtergrond informatie over de brief.
De volgende ochtend werd, na een vroeg ontbijt, het stokje overgenomen door ds. W. van Vlastuin. Hij sprak met ons over het thema ‘Donker of licht' (1 Joh. 1:5-2:17). Het geheim van de gemeenschap van God werd belicht vanuit verschillende facetten.
Na een vrije middag die de deelnemers vulden met een heerlijke boswandeling, bezoek aan een plaatsje in de omgeving of warme chocolademelk op een terras in Lage Vuursche, dachten we 's avonds na over het thema ‘Leugen of waarheid' (1 Joh. 2:18-29; 4:1-6). Ds. H.H. Klomp ging in zijn lezing dieper in op de dwaling die er was in de gemeenten van Klein-Azië en die ook in de emo-cultuur van 2011 nog hoogst actueel is.
Zondagochtend waren we te gast in Soest. Hier preekte ds. A.A.F. van de Weg over ‘Haat of liefde' (1 Joh. 3:1-17; 4:7-21). Gods grote liefde voor zondaren in de zending van Zijn Zoon stond daarbij centraal. Zondagmiddag kerkten we in Utrecht-West, waar ds. A. Th. van Olst preekte over het deelthema ‘Veroordeling of vrijmoedigheid' (1 Joh. 3:18-24; 5:14-21). Onze vrijmoedigheid ligt niet in iets van ons, maar in de uítnodiging van de Koning!

|

Mail een vriend